Najlepsze aplikacje sportowe na smartfony

08 mar 2017, 17:15
Lenovo Polska

Lenovo Polska

moderator 157 posty 6 pkt.

Najlepsze aplikacje sportowe na smartfony

08 mar 2017, 17:15
Endomondo to nie wszystko. Wiemy, że macie na swoich smartfonach także inne ciekawe aplikacje. Polecicie nam jakieś?

Re: Najlepsze aplikacje sportowe na smartfony

08 mar 2017, 17:32
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2682 posty 1569 pkt.

08 mar 2017, 17:32
Strava Running and Cycling GPS:
https://play.google.com/store/apps/deta ... com.strava

A jeśli pogody nie ma, można poćwiczyć w domowym zaciszu... optymalizacja mocno leży (Lenovo Tab3Pro się zacina przy odtwarzaniu filmów z ćwiczeniami), ale ćwiczenia nawet spoko (w mojej opinii):
https://play.google.com/store/apps/deta ... kit.cardio

29 mar 2017, 00:30
Gdzieniegdzie

Gdzieniegdzie

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

29 mar 2017, 00:30
Ja używałem MapMyRun. Dużo opcji, klarowny interfejs. Nic, tylko jeździć rowerem albo biegać. :)

03 kwi 2017, 16:31
Maxter06

Maxter06

Wielki Procesor 191 posty 423 pkt.

03 kwi 2017, 16:31
Water Your Body

Jak wiadomo, każdy trening wiąże się z odpowiednim nawodnieniem. Jest to też ważny aspekt diety –codzienne picie odpowiedniej ilości wody, to z pewnością dobry nawyk wpływający pozytywnie na nasze zdrowie i sylwetkę. Dla wszystkich zapominalskich, którzy mają problem z utrzymaniem tej odpowiedniej dawki z pomocą przychodzi aplikacja Water Your Body. W ustalonym okresie czasu w wybranych odstępach przychodzi proste powiadomienie „Napij się… za Tobą x ml, zostało y ml”. Mamy do wyboru różne pojemności napojów, które po zaznaczeniu zmniejszają nasz dzienny cel.

Dla kogo? Dla osób prowadzących aktywny tryb życia i/lub mających problem z odpowiednim nawadnianiem.
Najważniejsze cechy: cykliczne powiadomienia

18 lip 2017, 13:17
Trochim

Trochim

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

18 lip 2017, 13:17
Jest taka aplikacja, która mierzy prędkość lotu piłki. Orientuje się ktoś czy to musi być specjalna piłka z czipem, czy jakieś inne cuda się tam dzieją?;D

18 lip 2017, 15:24
sig

sig

Prawdziwa Ikona 667 posty 329 pkt.

18 lip 2017, 15:24
Przypuszczam że z autofocusa zmierzy sobie odległość od piłki, a potem już tylko zmierzyć przesunięcie między kolejnymi klatkami filmu i przeprowadzić stosowne obliczenia.

01 sie 2017, 21:34
malaameba

malaameba

Początkujący User 2 posty 30 pkt.

01 sie 2017, 21:34
Zależy, co konkretnie Cię interesuje. Jest wiele dostępnych aplikacji; nie wszystkie sprawdzają się we wszystkich dyscyplinach ;)
Jeśli chodzi o jazdę na rowerze to myślę, że mogę polecić aplikację Strava Cycling. Ma wiele możliwości; jednocześnie jest prosta w obsłudze - z pewnością sprawdzi się jako pomoc dla zapalonego rowerzysty.
Virtua Gym - masa ćwiczeń, część prosta dla początkujących, ale są też bardziej zaawansowane ćwiczenia.
Runtastic to aplikacja, myślę, że też godna polecenia, przede wszystkim dla biegaczy - śledzi trasę, dystans, czas, prędkość, tempo (możliwość sprawdzenia podwyższenia i obniżenia tempa w określonych momentach), mierzy tętno i umożliwia porównywanie wyników ze znajomymi, co dla wielu może okazać się kluczowe (jako motywacja na początek). :mrgreen:
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo