Lenovo Tab3 7 Essential

06 lip 2019, 19:16
MemoArmani

MemoArmani

Początkujący User 4 posty 0 pkt.

Lenovo Tab3 7 Essential

06 lip 2019, 19:16
Witam mam pytanko gdzie wyczyścić pamięć ram , szukam apliakcji wbudowanej która czyści taką pamięć niepotrzebne dane śmieci jakieś. Dziękuję i proszę o pomoc jestem nowy w tym ;)

Re: Lenovo Tab3 7 Essential

06 lip 2019, 22:45
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

06 lip 2019, 22:45
Witam. Generalna zasada brzmi: Ram niezajęty to ram marnujący się. Jeśli brakuje ci RAM-u, spróbuj powyłączać aplikacje z których nie korzystasz. System zaznaczy używany przez nie ram jako wolny, będzie go więc można wykorzystać do innych celów. Jak korzystasz z tego typu programu na komputerze, to przestań bo spowalnia go zamiast przyśpieszać (dane nie są usuwane, tylko przenoszone na dysk twardy skąd trzeba je będzie wczytać jak będą potrzebne).

08 lip 2019, 11:03
MemoArmani

MemoArmani

08 lip 2019, 11:03
Nie zrozumieliśmy się , pytam po prostu czy jest taki menedżer w tablecie. Głównie zależy mi na telewizji na żywo daje rade lecz jak ustawiam obraz 1080 to już się przycina , nie potrafię tego ogarnąć. Bardzo proszę Cię o pomoc i dziękuję za zainteresowanie.

08 lip 2019, 13:58
MemoArmani

MemoArmani

08 lip 2019, 13:58
sig napisał(a):
Witam. Generalna zasada brzmi: Ram niezajęty to ram marnujący się. Jeśli brakuje ci RAM-u, spróbuj powyłączać aplikacje z których nie korzystasz. System zaznaczy używany przez nie ram jako wolny, będzie go więc można wykorzystać do innych celów. Jak korzystasz z tego typu programu na komputerze, to przestań bo spowalnia go zamiast przyśpieszać (dane nie są usuwane, tylko przenoszone na dysk twardy skąd trzeba je będzie wczytać jak będą potrzebne).

Dałem panu odpowiedź jak coś

08 lip 2019, 17:16
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

08 lip 2019, 17:16
MemoArmani napisał(a):

Ujmę to tak: nawet gdyby tego typu program istniał, to pogorszy sytuację zamiast ją polepszyć. Gdyby tego typu programy działały poprawnie, już dawno były by częścią systemów operacyjnych (tak jak np defragmentator dysków "talerzowych".

Co do samego problemu: jest dla tego tabletu starsza wersja androida? powinna zajmować mniej zasobów, co być może rozwiąże ten problem.

12 lip 2019, 14:06
MemoArmani

MemoArmani

12 lip 2019, 14:06
sig napisał(a):
MemoArmani napisał(a):

Ujmę to tak: nawet gdyby tego typu program istniał, to pogorszy sytuację zamiast ją polepszyć. Gdyby tego typu programy działały poprawnie, już dawno były by częścią systemów operacyjnych (tak jak np defragmentator dysków "talerzowych".

Co do samego problemu: jest dla tego tabletu starsza wersja androida? powinna zajmować mniej zasobów, co być może rozwiąże ten problem.

A jak ja zainstalować ?
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo