Błąd usług google

07 cze 2020, 17:16
Franoxik

Franoxik

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Błąd usług google

07 cze 2020, 17:16
Błąd usług google. Jak chce się zalogować i już wpisałem login i hasło i klikam dalej wyskakuje mi taka wiadomość "Nie Można Się Zalogować podczas komunikacji z serwerami Google wystąpił problem. Spróbuj ponownie później"
Model mojego tableta to : lenovo tab2 a7 30d
System android : 4.4.2 kitkat

Re: Błąd usług google

08 cze 2020, 13:16
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2682 posty 1569 pkt.

08 cze 2020, 13:16
Prawdopodobnie któraś aplikacja jest stara i ma problem aby się skomunikować z usługami google. Pewnie nie możesz zrobić aktualizacji?

Drugą rzeczą jest: w jaki sposób się logujesz? Chyba przez aplikację "gmail" najlepiej było, bo ona od razu przenosiła na stronę i można było... później już wszystko działo się samo.

09 cze 2020, 07:57
Franoxik

Franoxik

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

09 cze 2020, 07:57
grzemach napisał(a):
Prawdopodobnie któraś aplikacja jest stara i ma problem aby się skomunikować z usługami google. Pewnie nie możesz zrobić aktualizacji?

Drugą rzeczą jest: w jaki sposób się logujesz? Chyba przez aplikację "gmail" najlepiej było, bo ona od razu przenosiła na stronę i można było... później już wszystko działo się samo.

Żadna aplikacja mi nie działa google, sklep play, gmail, youtube. Ten tablet jest stary. Próbowałem zainstalować nowy google account menager z przeglądarki. Wyświetla mi się wystąpił błąd z analizowaniem pakietu.
Próbowałem też manualnie zaktualizować tableta ale nie potrafie.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo