Dlaczego nie mogę zainstalować aplikacji na telefonie ?

19 kwi 2015, 17:15
xmatrxon

xmatrxon

Początkujący User 24 posty 3 pkt.

Dlaczego nie mogę zainstalować aplikacji na telefonie ?

19 kwi 2015, 17:15
Cześć, gdy poróbuję zainstalować jakąś aplikację lub aktualizację w Google Play aplikacja mi się pobiera i gdy zaczyna się instalować telefon się wyłącza. Czy wiecie co można z tym zrobić ?

Re: Dlaczego nie mogę zainstalować aplikacji na telefonie ?

19 kwi 2015, 20:43
Avodaya

Avodaya

Aktywny Gracz 161 posty 125 pkt.

19 kwi 2015, 20:43
Sprawdź menadżer pobierania ( ustawienia/aplikacje/menadżer pobierania - ma być włączony
Spróbuj też odinstalować aktualizacje sklepu play i zainstalować jeszcze raz. (ustawienia/aplikacje/Sklep Google - odinstaluj aktualizacje)
Może to być też wina tego że brakuje Ci pamięci w telefonie.

22 kwi 2015, 14:21
zibiwit26

zibiwit26

Młody Klikacz 390 posty 57 pkt.

22 kwi 2015, 14:21
Jak nie masz nic ważnego odpal recovery skrótem klawiszy np minus włączenie oraz przycisk środkowy zależny jaki fon

powodzenia:) jak ci pisz

23 kwi 2015, 11:46
wojciech.szlosek

wojciech.szlosek

Początkujący User 65 posty 22 pkt.

23 kwi 2015, 11:46
Pewnie brakuje Ci pamięci w telefonie. Może pomyśl nad kupnem karty pamięci Micro SD ?

09 wrz 2015, 19:54
domimik

domimik

Początkujący User 16 posty 4 pkt.

09 wrz 2015, 19:54
Skoro telefon się wyłącza to raczej nie jest błąd z brakiem pamięci. Spróbuj odinstalować aktualizacje sklepu play, przywróć aplikację do stanu fabrycznego. Mimo wszystko możesz spróbować sprawdzić miejsce w telefonie, pousuwać nieużywane aplikacje, przenieść zdjęcia na kartę SD itp. Jak wciąż się wyłącza, sprawdź telefon jakimś programem antywirusowym. Możesz też wejść do recovery menu (wyłączając telefon i wciskając kombinację klawiszy POWER+VOL UP+HOME, ale home tylko jeżeli masz go w formie fizycznej, nie jako przycisk dotykowy na ekranie. Czasem trzeba wcisnąć VOL DOWN, zależnie od telefonu. No i nie każdy telefon ma fabrycznie instalowane recovery menu). Nawigując przyciskami głośności i akceptując przyciskiem POWER, znajdź wipe cache (czasem jest na pierwszej stronie, czasem w kategorii Wipe). Wyczyści to pamięć podręczną i może naprawić pewne problemy. Nic nie stracisz, tylko telefon będzie się dłużej uruchamiał ten pierwszy raz po czyszczeniu. Jeżeli dalej nic nie pomaga, to pozostaje chyba tylko reset fabryczny.

09 wrz 2015, 22:16
toniek-94

toniek-94

Prawdziwa Ikona 722 posty 390 pkt.

16 cze 2019, 12:30
bogi_gaw

bogi_gaw

Początkujący User 12 posty 2 pkt.

16 cze 2019, 12:30
Zazwyczaj wyczyszczenie pamięci Google Playa pomoga. Jeśli nie, to wyczyszczenie cache'a całego telefonu. A na koniec zostaje przywrócenie ustawień fabrycznych :(
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo