Re: Jak przywrócić w tablecie ustawienia fabryczne?

15 lip 2015, 20:53
lastic

lastic

Początkujący User 6 posty 2 pkt.

15 lip 2015, 20:53
Zgadzam się z większością ale nikt nie dopisał że jak zaktualizujesz system z androida jelly bean 4.3
na kitkata 4.4.2

to nawet jak przywrócisz ustawienia fabryczne to Tablet nie cofnie aktualizacji.
i to główny problem oraz błąd w systemie Android którego używa w swoich aplikacjach LENOVO !

wystarczyło by stworzyć plik z paczką starego android któremu przypisujemy Admina którego użytkownik nie usunie
i którego komputer po podłączeniu urządzenia nie widzi

i w momencie kliknięcia opcji przywracania ustawień fabrycznych tablet aktualizuje system z pliku starego androida :D

Prosta sprawa a lenovo traci czas... na wgrywanie starego androida (klienci narzekają i boją się o wysyłanie urządzeń)

i nikt nie widzi rozwiązania: D

09 wrz 2015, 18:35
domimik

domimik

Początkujący User 16 posty 4 pkt.

09 wrz 2015, 18:35
Temat praktycznie wyczerpany, ale myślę że od androida trzeba jeszcze dodać, że wiele urządzeń ma swoje własne kombinacje klawiszy, więc przed wykonaniem hard resetu lepiej sprawdzić w internecie który klawisz głośności należy wcisnąć. Do tego nie każdy sprzęt z androidem posiada Recovery menu, do którego się wchodzi przytrzymując znaną kombinację klawiszy (u mnie w starym Samsung Xcover 2 było to POWER+HOME+VOL UP), z reguły trzeba wtedy po prostu dłużej przytrzymać klawisze i urządzenie się zresetuje. Czasem telefon/tablet może posiadać specjalny guzik do resetu, ale to raczej rzadkość.

09 wrz 2015, 22:30
Pusta_Patelnia

Pusta_Patelnia

Początkujący User 229 posty 45 pkt.

09 wrz 2015, 22:30
domimik napisał(a):
Temat praktycznie wyczerpany, ale myślę że od androida trzeba jeszcze dodać, że wiele urządzeń ma swoje własne kombinacje klawiszy, więc przed wykonaniem hard resetu lepiej sprawdzić w internecie który klawisz głośności należy wcisnąć. Do tego nie każdy sprzęt z androidem posiada Recovery menu, do którego się wchodzi przytrzymując znaną kombinację klawiszy (u mnie w starym Samsung Xcover 2 było to POWER+HOME+VOL UP), z reguły trzeba wtedy po prostu dłużej przytrzymać klawisze i urządzenie się zresetuje. Czasem telefon/tablet może posiadać specjalny guzik do resetu, ale to raczej rzadkość.

dlatego warto odkopać stary temat no nic czy już tylko ja zostałem od zamykania powstającego syfu?

06 gru 2019, 17:01
bogi_gaw

bogi_gaw

Początkujący User 14 posty 2 pkt.

06 gru 2019, 17:01
To proste: Ustawienia/System/Zaawansowane/Zresetuj opcje/Wykasuj wsyzstkie dane
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo