Lenovo tablet TB-8504X 16GB

21 lip 2018, 21:12
Gillian

Gillian

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Lenovo tablet TB-8504X 16GB

21 lip 2018, 21:12
Witam
jestem druga posiadaczką tableta o nazwie jak w temacie. Kupiłam używany, ale w bardzo dobrym stanie. Działał ok jakieś 2 miesiące po czym podczas wyłączania Android coś pokręcił i nie ma dostępu do sprzętu. Po resecie w serwisie pojawia się ekran, gdzie po kolei wskazuję sieć WiFi (jest widoczna ze świetną jakością połączenia), podaję adres mailowy na gmail, gdzie mam podpięty ten tablet jako sprzęt zaufany, podaję hasło i na tym koniec. Pojawia się informacja o niezidentyfikowanym błędzie i nie wchodzę dalej. Jestem w kropce. Ktoś ma jakiś pomysł? Nie wkładam karty sim, przed resetem nie było takiej potrzeby, działało ok bez karty sim.

Re: Lenovo tablet TB-8504X 16GB

22 lip 2018, 13:57
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

22 lip 2018, 13:57
Dopytam, bo nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem :)
Tablet był w serwisie? Czy masz na myśli zrobienie factory reset?

Jaki Android jest zainstalowany na tablecie? Czy jesteś w stanie napisać coś więcej o samym błędzie? Nie ma żadnego kodu błędu?

25 gru 2018, 12:46
Urszulla

Urszulla

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

25 gru 2018, 12:46
To ja podepne się pod temat. Konfigurowalam dziecku tablet i zaczęła to używać. W pewnym momencie zobaczyłam że to i się aktualna ja systemu A ponieważ postawiłam wi-fi z telefonu to chciałam to przerwać. Zresztą wydawało mi się że ta aktualizacja się zawiesiła.
Zrobiłam miękki i twardy reset (przywrócenie ustawień fabrycznych) ile wraz tablet się nie chce włączyć i zawiesza się na ekranie z logo. Nic nie pomaga. Jest jakiś sposób na ultra twardy reset?
Pozdrawiam Ula

25 gru 2018, 14:09
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

25 gru 2018, 14:09
Czy dobrze rozumiem, że przerwałaś proces aktualizowania się Androida?
Niestety, takie coś może skutkować całkowitym zaprzestaniem działania urządzenia, co prawdopodobnie ma miejsce w tym przypadku. Prawdopodobnie system musi być wgrany na nowo za pomocą komputera - serwis na pewno będzie Ci w stanie pomóc w tej sytuacji :)

29 wrz 2020, 19:41
Dawid Klecki

Dawid Klecki

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

29 wrz 2020, 19:41
Gillian napisał(a):
Witam
jestem druga posiadaczką tableta o nazwie jak w temacie. Kupiłam używany, ale w bardzo dobrym stanie. Działał ok jakieś 2 miesiące po czym podczas wyłączania Android coś pokręcił i nie ma dostępu do sprzętu. Po resecie w serwisie pojawia się ekran, gdzie po kolei wskazuję sieć WiFi (jest widoczna ze świetną jakością połączenia), podaję adres mailowy na gmail, gdzie mam podpięty ten tablet jako sprzęt zaufany, podaję hasło i na tym koniec. Pojawia się informacja o niezidentyfikowanym błędzie i nie wchodzę dalej. Jestem w kropce. Ktoś ma jakiś pomysł? Nie wkładam karty sim, przed resetem nie było takiej potrzeby, działało ok bez karty sim.

i coś wiadomo jak rozwiązać ten problem w tablecie Lenovo tablet TB-8504X 16GB który opisała Pani jak wyżej
bo mam taki sam problem po resecie fabrycznym nie da się zalogować na google

może jest dostępny stock rom androida ? do tego modelu ? mógł by ktoś podesłać
z góry dzięki prośba o info

29 wrz 2020, 19:45
Dawid Klecki

Dawid Klecki

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

29 wrz 2020, 19:45
czy ktoś wie jak rozwiązać problem po resecie fabrycznym ? nie można się zalogować na konto google nie przyjmuje żadnego czy świeżego użytkownika
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo