Martwy laptop

15 sty 2017, 10:21
Jokotor

Jokotor

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Martwy laptop

15 sty 2017, 10:21
Chciałem włączyć mojego laptopa, jednak nic się nie dzieje. Jest czarny ekran, żadnych dźwięków czy reakcji na podłączanie pendrive'a. Jedynie świecą się diody, że laptop jest włączony i że jest podłączony do ładowania (choć nie jest). Myślałem, że poczekam i bateria się rozładuje, ale od dwóch dni nic się nie dzieje.

Re: Martwy laptop

15 sty 2017, 12:29
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

15 sty 2017, 12:29
Masz na tyle dobry dostęp do baterii żeby ją wyjąć na chwilę? Niezależnie od tego możesz przytrzymać wciśnięty guzik zasilania kilkanaście/dziesiąt sekund, powinno to wywołać odcięcie zasilania, a co za tym idzie umożliwić poprawny start przy następnej próbie.

15 sty 2017, 14:00
Jokotor

Jokotor

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

15 sty 2017, 14:00
Do baterii nie mam zbyt dostępu.
Gdy przytrzymałem przycisk obie diody zgasły, ale po włączeniu ponownie obie się zapaliły i wszystko jest bez zmian.

15 sty 2017, 16:08
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

15 sty 2017, 16:08
Obawiam się że w takim przypadku tylko serwis ci pomoże.

16 sty 2017, 17:00
asusowiec

asusowiec

Wielki Procesor 15 posty 975 pkt.

16 sty 2017, 17:00
Jokotor napisał(a):
Chciałem włączyć mojego laptopa, jednak nic się nie dzieje. Jest czarny ekran, żadnych dźwięków czy reakcji na podłączanie pendrive'a. Jedynie świecą się diody, że laptop jest włączony i że jest podłączony do ładowania (choć nie jest). Myślałem, że poczekam i bateria się rozładuje, ale od dwóch dni nic się nie dzieje.

Wiesz co może być tego wiele przyczyn np.ekran się popsuł lub porostu w nim kabel się odpioł może być to również płyta przynajmniej wiemy, że nie mamy do czynienia z baterią ponieważ mówisz ze się diody świecą. Powinieneś oddać laptopa do serwisu lub informatyka który ma potrzebny spręt diagnostyczny.

Życzę, aby naprawa dużo nie kosztowała (czasu, nerwów, pieniędzy),
Pozdrowienia, Asusowiec

16 sty 2017, 17:03
asusowiec

asusowiec

Wielki Procesor 15 posty 975 pkt.

16 sty 2017, 17:03
Jokotor napisał(a):

Jeśli masz monitor w domu to podłącz laptopa (włączonego) do monitora i sprawdź czy działa.

14 paź 2018, 17:05
The Angel

The Angel

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

14 paź 2018, 17:05
Jeżeli laptop zachowuje się tak jak wyłączony chociaż świecą się diody to trzeba go włączyć i zostawić go wyłączonego na np dzień w tedy gdy laptop się rozładuję i diody się wyłączą. Potem podłącz go pod ładowarkę i powinien zacząć działać. Ja miałam tak 2 razy i za każdym razem zadziałało;D

19 paź 2018, 18:10
Hubik88

Hubik88

Początkujący User 31 posty 0 pkt.

19 paź 2018, 18:10
Zgadzam się, najlepiej sprawdzić to poprzez podłączenie laptopa do monitora. Jeśli nie będzie działał, wtedy trzeba poszukać innego rozwiązania.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo