Naprawa Laptopa Lenovo - serwis porażka

08 mar 2017, 15:19
Tomann

Tomann

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Naprawa Laptopa Lenovo - serwis porażka

08 mar 2017, 15:19
Po zakupie nowego komputera ,stwierdziłem przebarwienia na matrycy lcd ,po wymianie mailowej z serwisem wysłałem komputer do wymiany matrycy.Po trzech tygodniach komputer wrócił z wymienioną matrycą ,ale....
z uszkodzoną klawiaturą ,a konkretnie ze szparą ,chyba po wyciąganiu klawiatury.Szczelina dosyć duża nieładnie wyglądająca.Ponownie po wymianie mailowej wysyłam komputer.Wraca po trzech dniach ,nad wyraz szybko,
z informacją że komputer przeszedł test pozytywnie.Klawiatura nie naprawiona i jeszcze serwis zostawił po sobie na
przednim panelu pod klawiaturą białą ,nieusuwalną plamę szpecącą komputer. Profesjonalizm ?...
Niestety po wymianie mailowej dowiedziałem się że komputer jest sprawny a plama to usterka kosmetyczna i nie wpływa na działanie laptopa ...
Podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałem się że decyzja mechanika jest nie do podważenia i już...
Komputer ma kilka miesięcy ,jest niewiele używany a ma plamę białą na froncie i pogiętą klawiaturę.
Moim zdaniem to oznacza całkowity brak profesjonalizmu w serwisie Lenovo i krótko mówiąc olewanie klienta.
Czy ktoś miał podobne doświadczenia z serwisem autoryzowanym Lenovo ?
Jak dla mnie porażka .Na pewno produkty Lenovo będę obchodził szerokim łukiem.

Re: Naprawa Laptopa Lenovo - serwis porażka

13 mar 2017, 14:57
haskeer

haskeer

13 mar 2017, 14:57
Jeśli chodzi o serwis Lenovo to takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Sam odsyłałem laptopa na wymianę chłodzenia, serwis uszkodził obudowę i odmówił wykonania naprawy gwarancyjnej wysyłając kosztorys na uszkodzoną ( przez nich ! ) obudowę. Wyjaśnianie sytuacji trwało ponad 2 miesiące, w końcu Lenovo odesłało laptopa z uszkodzoną obudową i bez wymiany modułu chłodzenia, tłumacząc, że akurat w ciągu tych 2 miesięcy skończyła się gwarancja i to już nie ich problem :)

16 mar 2017, 11:37
Paweł niezadowolony

Paweł niezadowolony

Początkujący User 4 posty 0 pkt.

16 mar 2017, 11:37
Gdy mój laptop wrócił z serwisu to był krzywo skręcony z wielką szparą od przodu Tak jak by wołał jeść .Po odesłaniu dostałem maila że laptop mi spadł i się wygioł. Więc sam go rozkręciłem i zkręciłem i teraz jest prosty . Myślę że w tych serwisach pracują chyba za karę . Innym razem uszkodzili mi klawiaturę - były ślady po jakimś srubokrecie na tasmie -takie rysy, a powiedzieli że ją zalałem piwem to ręce mi opadły . Jak oddajecie sprzęt do serwisu to najlepiej przez jakiegoś radcę prawnego bo inaczej Was oszukają.

21 sie 2017, 23:28
patryszzn

patryszzn

Początkujący User 5 posty 0 pkt.

21 sie 2017, 23:28
A ja mam dobre skojarzenia z serwisem lenovo. Niedawno wysyłałem im kompa i wrócił w paręnaście dni, naprawiony i sprawny. Nie musiałem się upominać czy ich poganiać. Obsługa na dobrym poziomie, nie ma co narzekać.

22 sie 2017, 17:38
denton

denton

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

22 sie 2017, 17:38
Mam tez zle doswiadczenia z serwisem Lenovo.Kupilem uzywany notebook X1 Carbon 2nd Gen(z pelna gwarancja NBD),jak sie pozniej okazalo z dystrybucji GB.Po 3 lub 4 krotnej wymianie na gwarancji plyty glownej serwis odmowil mi dalszej naprawy sprzetu mowiac ze sprzet nie pochodzi z polskiej dystrybucji.Laptopa bez zadnych problemow naprawil mi serwis w Holandii.W tej chwili rozkleja sie obudowa laptopa i polski serwis Lenovo w dalszym ciagu nie chce go naprawic mimo wciaz aktualnej gwarancji (wg S/N).Wyglada na to ze cala gwarancja Lenovo NBD nadaje sie do kosza.Natepnym notebookiem bedzie Dell ktory w odroznieniu od Lenovo ma prawdziwy serwis.

11 mar 2019, 14:28
bladoszjan

bladoszjan

11 mar 2019, 14:28
Ja mam natomiast dobre doświadczenia z serwisem. Nie raz dzwoniłem do nich i mi pomogli zdalnie. Jak kiedyś oddałem lapka do naprawy to wrócił w dobrym stanie, bez uszkodzeń, naprawiony i w miarę szybko. Fakt, mieli kiedyś z serwisami problem bo aż strach było oddać ale z tego co wiem to ostatnimi czasy znacznie się poprawili w tym aspekcie...

13 mar 2019, 11:57
szewcc

szewcc

13 mar 2019, 11:57
W sumie ja mam podobne doświadczenia jak koledzy. Nigdy nie zauważyłem jakiś nieprawidłowości. Wszystko działało sprawnie, chyba miałem szczęście że jak oddawałem to akurat było już po tym kryzysie u nich więc nie doświadczyłem żadnych nieprzyjemności. Zobaczymy jak będzie dalej...

11 kwi 2019, 15:12
Kaciek542

Kaciek542

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

11 kwi 2019, 15:12
Też miałem taki problem!! Już myślałem, że nic z tego nie będzie i będę musiał pożegnać się z laptopem. Zaniosłem go do pobliskiego serwisu i naprawa laptopa z przepaloną płytą główną trwała 3 dni, a teraz teraz śmiga bez większego problemu :D :D :D
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo