Klawiatura po Aktualizacji windows z kwietnia 2018

28 lip 2018, 19:52
Samuraiii>It

Samuraiii>It

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Klawiatura po Aktualizacji windows z kwietnia 2018

28 lip 2018, 19:52
Cześć,

zaktualizowałem włąśnie system do win 10 (aktualizacja z kwietnia 2018, ta która wprowadza przewijanie kart dostępna z paska zadań przy start) i od tego czasu nie działa u mnie klawisz ENTER ten środkowy na klawiaturze (chociaż ten po prawej stornie przy klawiaturze numerycznej działa...), oraz BACKSPACE, też ten klawisz od znaku cudzysłów i plus połączony z równa się. Litery typu ąćźżół mogę napisać. W men urządzeń aktualizowałem sterownik - bez skutku, cofałem sterownik z powonym uruchomieniem komputera - bez skutku.

To Laptop. Asus. 6-cio letni. Model K56CM,po aktualizacji mam wszystkie sterowniki zainstalowane.

Przepraszam ze taka jakość screena ale musiałem zrobić zdjęcie, bo jak się okazało screena też się nie da zrobić. A np klawisze gdzie naciskam shift i chce symbol z góry - działają, prosze bardzo:

https://ibb.co/dynLmy

Proszę o pomoc... pracuje na czacie i to dwa najważniejsze klawisze dla mnie w pracy :(

z góry dziękuję! :)

Re: Klawiatura po Aktualizacji windows z kwietnia 2018

29 lip 2018, 20:12
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2566 posty 1569 pkt.

Re: Klawiatura po Aktualizacji windows z kwietnia 2018

29 lip 2018, 20:12
Tak na dobrą sprawę problem mógł się pojawić w okolicy tamtej aktualizacji i niekoniecznie musi być związany z nią.

Jeśli jesteś w stanie sprawdź czy działa Ci ten klawisz w przypadku uruchomienia przykładowo dowolnego Linuksa z USB (live, bez zapisywania na dysku).
Jeśli działa: problem wygląda na problem z oprogramowaniem, wydaje się, że zrobiłeś wszystko co można poza przywróceniem systemu: start -> ustawienia -> aktualizacja i zabezpieczenia -> odzyskiwanie -> "resetu ustawienia komputera do stanu początkowego" - niestety ten proces usunie zainstalowane aplikacje, zdjęcia, dokumenty itd...
Jeśli nie działa: problem wydaje się być sprzętowy -> serwis
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo