Kilka pytań w sprawie gtx 1060 i dysku ssd

09 sie 2018, 11:14
pepe1551

pepe1551

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Kilka pytań w sprawie gtx 1060 i dysku ssd

09 sie 2018, 11:14
Witam zamierzam kupić lenovo y720 wraz z gtx 1060 problem polega na tym ze w sklepach oferuja laptopy z gtx 1060 a czasami tez widnieje dopiskiem M czyli gtx 1060m i chciał bym wiedzieć czy są ta rózne wersje tej karty graficznej czy po prostu sprzedawca raz dopisze a raz nie z tego co widziałem na stronach z kartami graficznymi sa wersje gtx 1060 desktop 1060 laptop i gtx 1060max-q. Jedyne co mi przychodzi do glowyto to ze wersja gtx 1060 to ta dekstopowa karta (w laptopie) czyli ta najmocniejsza a z dopiskiem M to ta mobilna a może i q-max ?bardzo prosze o sprostowanie tego co napisałem. A i chciał bym jeszcze wiedzieć czy moge otwierzyć laptopa w celu wsadzenia dysku ssd ponieważ chce zakupic samsunga evo 970 bo z tego co widziałem w sklepach oferuja dyski ssd m2 z nizszej półki a nie wiem jak to wygląda z gwarancją , z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Re: Kilka pytań w sprawie gtx 1060 i dysku ssd

09 sie 2018, 17:16
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

Re: Kilka pytań w sprawie gtx 1060 i dysku ssd

09 sie 2018, 17:16
Nie ma laptopów z stacjonarna kartą graficzną, za duży pobór mocy, a co za tym idzie za duża emisja ciepła. Miejsca też zresztą braknie. No chyba żeby była jako osobne "pudełko", ale to rzadkie przypadki. Co dołożenia / wymiany dysku, to możesz to zrobić bez utraty gwarancji, o ile dostaniesz się do stosownej zatoki bez zrywania plomb. Pamiętaj tylko żeby przed ew wysłaniem go do naprawy wymontować ten dysk, i ew wsadzić dostarczony z laptopem
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo