Przerywanie pisania rysikiem Lenovo Active Pen gdy dłoń dotyka ekranu

08 wrz 2018, 21:08
lorak503

lorak503

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Przerywanie pisania rysikiem Lenovo Active Pen gdy dłoń dotyka ekranu

08 wrz 2018, 21:08
Witam,
zakupiłem model Yoga 520-14IKB, który nie zawierał w zestawie rysika graficznego, ale po mailowym kontakcie z Lenovo otrzymałem listę kompatybilnych rysików do mojego modelu i zakupiłem Lenovo Active Pen. Od początku użytkowania występuje problem podczas pisania. Mimo że mam włączoną opcję "ignoruj dane wprowadzane dotykiem, gdy używam pióra" to podczas pisania rysik co chwile przerywa. Problemu nie ma kiedy ręka wisi w powietrzu i tylko rysik ma kontakt z ekranem, ale chyba nie tak powinien działać ekran obsługujący pracę rysika. Wygląda to mniej więcej tak jakbym pisał wypisującym się długopisem po papierze - muszę wracać do miejsca gdzie przed chwilą pisałem, żeby dopisać laseczkę/ogonek/przecinek. Skontaktowałem się ze sprzedawcą opisując sytuację, wysłałem filmik prezentujący problem i otrzymałem drugi rysik w ramach gwarancji, jednak problem nadal występuje. Czy ktoś wie w czym może leżeć problem (może jest to normalne...) i jak przekazać to serwisowi Lenovo, który nie ma bladego pojęcia o rysikach graficznych?

Re: Przerywanie pisania rysikiem Lenovo Active Pen gdy dłoń dotyka ekranu

09 wrz 2018, 11:55
admin

admin

moderator 1335 posty 35 pkt.

09 wrz 2018, 11:55
Spróbuj skontaktować się z infolinią Lenovo i dokładnie opisać im swój problem :)

02 gru 2018, 20:06
boruurob

boruurob

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

02 gru 2018, 20:06
Czy udało Ci się rozwiązać problem?
Zastanawiam się nad kupnem tego laptopa wraz z piórkiem. Czy po kilku miesiącach polecasz ten zakup?
dzieki z góry za odpowiedz
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo