Re: Naj najlepszu antywir ?

17 lut 2016, 15:25
Użytkownik nieaktywny

Użytkownik nieaktywny

Aktywny Gracz 1433 posty 184 pkt.

17 lut 2016, 15:25
wiecie jak to jest, jak komuś coś się złapie to już dany antywirus jest be, a jak nic się na jakimś nie złapało to się go zachwala ;-D ale wszystko zależy od odwiedzanych stron itp, każdy antywirus może inaczej reagować na dany plik czy zagrożenie. tak więc każdy poleca to co lubi , oceniając subiektywnie.. najlepiej wyborem sugerować się czytając profesjonalne testy i rankingi ;-)

24 lut 2016, 16:35
bamat

bamat

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

24 lut 2016, 16:35
Nie wiem czy najlepszy ale od lat używam AVG i jest ok.

10 mar 2016, 17:00
Meredzio

Meredzio

Początkujący User 58 posty 13 pkt.

10 mar 2016, 17:00
Aktualnie testuje Baidu, podoba mi się iż jest darmowy i skanuje na dzień dobry pendriva i nie wyje jak Avast. Jak wyjdzie okaże się w praniu a i tak jeżeli ktoś ma oleju w głowie to złapanie syfa jest mało prawdopodobne. Tak jak w życiu :D :D :D

10 mar 2016, 17:57
yakuza

yakuza

Młody Klikacz 221 posty 58 pkt.

10 mar 2016, 17:57
ja to glownie uzywam oczu, darmowe. Widze podejrzany w jakis sposob link, nie klikam. Cos mi sie dzieje z kompem, tryb bezpieczny + malwarebytes czy inny program.

Ale tak dla ogolu to uzywam Avast, moze nie zabezpiecza wszystkiego, ale jest dosyc darmowy ;)

12 mar 2016, 02:01
KrecHa

KrecHa

Początkujący User 41 posty 7 pkt.

12 mar 2016, 02:01
yakuza napisał(a):
ja to glownie uzywam oczu, darmowe. Widze podejrzany w jakis sposob link, nie klikam. Cos mi sie dzieje z kompem, tryb bezpieczny + malwarebytes czy inny program.

Ale tak dla ogolu to uzywam Avast, moze nie zabezpiecza wszystkiego, ale jest dosyc darmowy ;)

O TAK OczyT najważniejsze i głowa :)

13 mar 2016, 13:27
Użytkownik nieaktywny

Użytkownik nieaktywny

Młody Klikacz 149 posty 53 pkt.

13 mar 2016, 13:27
Wszystko zależy od ceny. Ja używam bezpłatenego avasta. Skanuję też innymi programami gdyż z doświadczenia wiem, że nawet najlepszy w rankingach antywirus nie radzi sobie z wszystkimi zagrożeniami. A tak nawiasem mówiąc, który z użytkowników laptopów usunął Superfish, które to adware było instalowane przez Lenovo ? Sprawdzajcie swój sprzęt : https://support.lenovo.com/pl/pl/produc ... _uninstall
:D

24 mar 2016, 15:36
lukoloko

lukoloko

Początkujący User 6 posty 0 pkt.

24 mar 2016, 15:36
misiarczyk napisał(a):
Wszystko zależy od ceny. Ja używam bezpłatenego avasta. Skanuję też innymi programami gdyż z doświadczenia wiem, że nawet najlepszy w rankingach antywirus nie radzi sobie z wszystkimi zagrożeniami. A tak nawiasem mówiąc, który z użytkowników laptopów usunął Superfish, które to adware było instalowane przez Lenovo ? Sprawdzajcie swój sprzęt : https://support.lenovo.com/pl/pl/produc ... _uninstall
:D

Podejście całkiem dobre, jednak różnica wszystkich darmówek polega na ograniczeniu znaczących funkcji. Np. firewall, ochrona sieci, ochrona przeglądarki, ochrona mail'a - co w pracy jest bardzo ważne, bo maile potrafią być zasyfione.

26 kwi 2016, 18:03
brodziu

brodziu

Początkujący User 3 posty 28 pkt.

26 kwi 2016, 18:03
Równiez polecam wspomniany Comodo, choć bywa nadwrażliwy.

03 cze 2016, 11:28
dallo66

dallo66

Młody Klikacz 1 posty 50 pkt.

03 cze 2016, 11:28
Jak dla mnie to dobrym programem antywirusowym jest Eset Smart Security 9
Zużywa mało pamięci i dobrze wykrywa wirusy !

07 paź 2016, 16:36
PawelMPolska

PawelMPolska

Początkujący User 6 posty 30 pkt.

07 paź 2016, 16:36
Najlepszy antywir wedlug moich przejrzanych artykułów jest kaspersky, według not na 2016 rok. Natomiast drugie miejsce ma nod32 szczerze korzystałem z niego w większości moich sprzętów. Moge zdecydowanie polecić nie zamula laptopa i jest wygodny w obsłudze.
Osobiście zastanawiam sie aby zakupić Kaspersky i testować.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo