Laptop zamiast się uruchomić przechodzi w stan hibernacji, pomocy!

18 cze 2016, 22:36
yannorene

yannorene

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Laptop zamiast się uruchomić przechodzi w stan hibernacji, pomocy!

18 cze 2016, 22:36
Od 2 dni nie mogę uruchomić laptopa. Po włączeniu przycisku start pojawia się tylko komunikat "przechodzenie w stan hibernacji" i kółko buforowania. Próbowałam resetowac, bez skutku. Niedawno sprzęt był aktualizowany do Windows10. Na początku nie było żadnych problemów, ale ostatnio nie mogłam odtwarzać dźwięku, więc zgodnie z instrukcjami z netu zaktualizowalam sterowniki dźwięku. Efekt był taki, że dźwięk podczas odtwarzania filmów np. z YouTube dźwięk był z głośników, ale po podłączeniu słuchawek nadal głucha cisza. Jak po tej aktualizacji wyłączyłam komputer, to następnego dnia pojawił się problem z uruchomieniem jak wyżej. Czy zrobiłam coś źle? Jak można naprawić ten problem? Z góry uprzedzam że jestem bardzo cienka z tematyki komputerowej i proszę o tłumaczenie na poziomie szympansa :-)

Re: Laptop zamiast się uruchomić przechodzi w stan hibernacji, pomocy!

20 cze 2016, 20:31
Użytkownik nieaktywny

Użytkownik nieaktywny

Młody Klikacz 149 posty 53 pkt.

20 cze 2016, 20:31
Podaj model, typ laptopa. Czy sterownik był ze strony LENOVO czy innej ? Jaki był poprzedni Windows ?
Dopiero po podaniu bliższych danych można coś wymyślić. Czekam na odpowiedź.

28 cze 2016, 20:11
Ekspert Lenovo

Ekspert Lenovo

moderator 159 posty 0 pkt.

28 cze 2016, 20:11
yannorene napisał(a):
Od 2 dni nie mogę uruchomić laptopa. Po włączeniu przycisku start pojawia się tylko komunikat "przechodzenie w stan hibernacji" i kółko buforowania. Próbowałam resetowac, bez skutku. Niedawno sprzęt był aktualizowany do Windows10. Na początku nie było żadnych problemów, ale ostatnio nie mogłam odtwarzać dźwięku, więc zgodnie z instrukcjami z netu zaktualizowalam sterowniki dźwięku. Efekt był taki, że dźwięk podczas odtwarzania filmów np. z YouTube dźwięk był z głośników, ale po podłączeniu słuchawek nadal głucha cisza. Jak po tej aktualizacji wyłączyłam komputer, to następnego dnia pojawił się problem z uruchomieniem jak wyżej. Czy zrobiłam coś źle? Jak można naprawić ten problem? Z góry uprzedzam że jestem bardzo cienka z tematyki komputerowej i proszę o tłumaczenie na poziomie szympansa :-)

Jeśli był to laptop Lenovo, podaj proszę model i specyfikację, spróbujemy pomóc zdiagnozować problem. Pozdrawiam!

03 sie 2016, 21:30
Kijek123

Kijek123

03 sie 2016, 21:30
yannorene napisał(a):

Witam yannorene

U mnie wystapil identyczny problem.....czy udalo Ci sie to naprawic?

20 wrz 2016, 21:05
z51-70lenówka

z51-70lenówka

Młody Klikacz 12 posty 50 pkt.

20 wrz 2016, 21:05
też tak miałem, oddaj do serwisu, tanio szybko i sprawnie

04 paź 2016, 14:23
_.mlody

_.mlody

04 paź 2016, 14:23
z51-70lenówka napisał(a):
też tak miałem, oddaj do serwisu, tanio szybko i sprawnie

Odłączyłem kabel, wyjąłem baterie, podłączyłem kabel, włączyłem, działa. Nie dziwne, że szybko i sprawnie to zrobili. Pozdro

01 lis 2016, 20:51
SANSyNICOLA

SANSyNICOLA

Początkujący User 1 posty 25 pkt.

01 lis 2016, 20:51
Też mam taki problem :/ Wyjęcie baterii i ponowne włożenie jej nic nie pomaga :/ próbowałam także go rozładować i naładować i także nic. Nie mam możliwości na na razie aby oddać laptop do naprawy. Czy można coś jeszcze zrobić w tym temacie? Ponieważ muszę szybko uzyskać dostęp do laptopa a oddanie do naprawy zajmie czas.

19 sie 2018, 06:35
Kafaro

Kafaro

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

19 sie 2018, 06:35
tez mam ten problem z laptopem, co robic? Jest mozliwosc zrobienia tego samemu?
Prosze o info, dzieki i pozdrawiam

19 sie 2018, 18:47
admin

admin

moderator 1341 posty 35 pkt.

19 sie 2018, 18:47
Spróbuj wyłączyć laptopa, następnie odłączyć ładowarkę oraz akumulator (jeśli jesteś w stanie) i na koniec przytrzymać przycisk POWER przez około minutę. Po tym czasie podłącz baterię i ładowarkę i spróbuj normalnie uruchomić komputer.
Daj znać jakie dało to efekty :)

29 sie 2018, 19:17
Kafaro

Kafaro

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

29 sie 2018, 19:17
Pomogło!!!
Dzięki za info i pozdrawiam
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo