Jak utworzyć partycje recovery z działającym przyciskiem novo

22 paź 2017, 12:24
dzandzaj

dzandzaj

Początkujący User 4 posty 15 pkt.

Jak utworzyć partycje recovery z działającym przyciskiem novo

22 paź 2017, 12:24
Witam chciałbym utworzyć partycje recovery z działającym przyciskiem novo niestety programy od lenovo nie chcą działać laptop to lenovo 100-15ibd 80qq a system win 10 home dodam że rcovery z win 10 wcześniej działało tylko z własnej głupoty wyczyściłem dysk pisałem do lenovo o tym fakcie ale rzekomo nie ma takiej możliwości może pogodziłbym się z tym faktem ale jak zakupiłem tego laptopa wszystko było ok czyli możliwość jest

Re: Jak utworzyć partycje recovery z działającym przyciskiem novo

23 paź 2017, 09:24
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2572 posty 1569 pkt.

Re: Jak utworzyć partycje recovery z działającym przyciskiem novo

23 paź 2017, 09:24
Raczej nie ma takiej możliwości. Novo jest zaprogramowane do wyszukania konkretnej partycji i jest ona utworzona przez system w "fabryce".
To co piszesz, powodowało by spore zagrożenie, bo w takiej sytuacji i wirusy i cyberprzestępcy mieliby możliwość dodać coś od siebie do systemu i w momencie resetu do domyślnych ustawień dla użytkownika problem by zostawał.
A z drugiej strony, udało się mi kopiować partycje recovery. Więc pewnie jeśli znajdziesz odpowiedniego dawcę, powinno się to udać. Musiałbyś użyć narzędzia typu "dd" - sektorowego kopiowania zawartości dysku.

Jeśli chcesz mieć oryginalny system od Lenovo - w serwisie powinna być możliwość zamówienia płyty z nim. Jednak nie dam gwarancji, że dasz radę ją uruchomić razem z "Novo".
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo