Nie działa pasek wygaszania ekranu

19 paź 2019, 09:55
EthanHunt

EthanHunt

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Nie działa pasek wygaszania ekranu

19 paź 2019, 09:55
Witam, mam mały problem z moim androidem 6.0. Udzielając uprawnień programowi Avast (uprawnienia systemowe przy oszczędzaniu baterii) pasek przyciemniania ekranu przestał działać. Przy użyciu programów jestem wstanie przyciemnić obraz ale to nie jest to samo. Czy jest jakiś sposób na przywrócenie funkcjonalności tego paska bez konieczności przywrócenia do ustawień fabrycznych.

Re: Nie działa pasek wygaszania ekranu

19 paź 2019, 13:00
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

19 paź 2019, 13:00
Niestety ciężko będzie nam coś poradzić w tym przypadku, to bardzo specyficzna sytuacja. Próbowałeś odinstalowywać Avasta i sprawdzić, czy funkcjonalność powraca?
Jeśli nie, to niestety prawdopodobnie trzeba będzie się skłaniać ku opcji z przywróceniem ustawień fabrycznych :(

19 paź 2019, 13:13
EthanHunt

EthanHunt

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

19 paź 2019, 13:13
Tak odinstalowałem, ale plik z ustawieniami już się "nadpisał" przez Avast'a i opcja przygaszania ekranu została wyłączona w tym pasku. Na komputerze nie było by dużego problemu edytować plik i ręcznie to zmienić, a z androidem sprawa się troszkę komplikuje. Tak też myślałem, że pozostało mi tylko przywrócić ustawienia fabryczne, ale zapytać zawsze warto, może akurat będzie jakieś szybsze i łatwiejsze rozwiązanie.

19 paź 2019, 19:57
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

19 paź 2019, 19:57
Niestety żadne inne rozwiązanie nie przychodzi mi do głowy :(
Daj znać, czy przywrócenie do ustawień fabrycznych rozwiązało problem.
I nie zapomnij o kopii zapasowej swoich najważniejszych danych!
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo