Tablet sie samoczynnie restartuje

05 sie 2016, 23:13
Barteeek91

Barteeek91

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Tablet sie samoczynnie restartuje

05 sie 2016, 23:13
Witam ,

Mam problem z tabletem.. Od samego poczatku kiedy go kupilem wystepuje taki problem... po zablokowaniu ekranu tablet doslownie za kilka sekund sam sie wylacza i po chwili wlacza ponownie.. To samo dzieje sie podczas ladowania tableta. Wszystko ladnie pieknie dziala dopoki nie zostanie zablokowany ekran lub gdy sam po jakims czasie nie zgasnie...wtedy zaczyna sie restart po restarcie... Dopiero np jak ustawie ze tablet ma sie usypiac po 30 min bezczynnosci to wtedy tablet caly czas dziala jak nalezy z tym ze jak go nie uzywam to by musial caly czas swiecic ekran.. No i po 30 min znow i tak czy tak sie restart zrobi.

Prosba do was o pomoc.

Dodam ze tablet zaraz po kupnie oddalem na serwis i dzisiaj wrocil z serwisu Regenersis i po dlugim czasie testow nie stwierdzili oni zadnych nieprawidowosci ;) A ja zaraz jak go wlaczylem potrafilem to zauwazyc.. Bo tego nie da sie nie zauwazyc.. Zbyt bardzo to utrudnia uzytkowanie tego sprzetu.

Re: Tablet sie samoczynnie restartuje

09 sie 2016, 13:38
Użytkownik nieaktywny

Użytkownik nieaktywny

Aktywny Gracz 1433 posty 184 pkt.

09 sie 2016, 13:38
Jaki to android? Masz jakąś aktualizacje wykrywaną przez system? Próbowałeś hardresetu?

11 gru 2016, 10:14
Slaweekk

Slaweekk

11 gru 2016, 10:14
Witam mam podobna sytuajce lenovo yoga book samoczynnie sie restartuje czasami potrafi wykonac restart podczas uzytkowania. Ktos ma rozwiazanie problemu?

14 gru 2016, 22:43
kamien123

kamien123

Młody Klikacz 17 posty 84 pkt.

14 gru 2016, 22:43
Problem może dotyczyć androida, Sprawdź aktualizacje androida, a jak to nie pomoże to przywróć tablet do ustawień fabrycznych.

15 gru 2016, 19:27
ideapad100

ideapad100

Wielki Procesor 46 posty 1155 pkt.

15 gru 2016, 19:27
Barteeek91 napisał(a):
Witam ,

Mam problem z tabletem.. Od samego poczatku kiedy go kupilem wystepuje taki problem... po zablokowaniu ekranu tablet doslownie za kilka sekund sam sie wylacza i po chwili wlacza ponownie.. To samo dzieje sie podczas ladowania tableta. Wszystko ladnie pieknie dziala dopoki nie zostanie zablokowany ekran lub gdy sam po jakims czasie nie zgasnie...wtedy zaczyna sie restart po restarcie... Dopiero np jak ustawie ze tablet ma sie usypiac po 30 min bezczynnosci to wtedy tablet caly czas dziala jak nalezy z tym ze jak go nie uzywam to by musial caly czas swiecic ekran.. No i po 30 min znow i tak czy tak sie restart zrobi.

Prosba do was o pomoc.

Dodam ze tablet zaraz po kupnie oddalem na serwis i dzisiaj wrocil z serwisu Regenersis i po dlugim czasie testow nie stwierdzili oni zadnych nieprawidowosci ;) A ja zaraz jak go wlaczylem potrafilem to zauwazyc.. Bo tego nie da sie nie zauwazyc.. Zbyt bardzo to utrudnia uzytkowanie tego sprzetu.

Idź z nim do sklepu gdzie był kupiony i pokaż sprzedawcy jak to wygląda w użyciu. Nie opisuj mu tej sytuacji, tylko pokaż żeby widział na własne oczy. Niech sklep wyśle, wtedy będziesz miał wsparcie w sklepie. Gdy będziesz odbierał towar to sprawdź go z tym sprzedawcą. A dzwoniłeś do serwisu Lenovo?
Pozdrawiam. :-)

19 gru 2016, 13:05
Ekspert Lenovo

Ekspert Lenovo

moderator 159 posty 0 pkt.

19 gru 2016, 13:05
Barteeek91 napisał(a):
Witam ,

Prosba do was o pomoc.

Na jakim systemie działa tablet? Czy próbowałeś aktualizacji do najnowszej wersji systemu albo przywrócenia do ustawień fabrycznych?

Pozdrawiam!

05 lis 2018, 18:42
George323

George323

05 lis 2018, 18:42
Czy udało Ci się to już naprawić ? Mam ten sam problem!Pomocy!
Android 7.0
Po uśpieniu tablet sam się restartuje i tak w nieskończoność.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo