nie pełne polskie menu w tablecie yoga HD+

24 gru 2015, 14:44
focus

focus

Początkujący User 13 posty 0 pkt.

nie pełne polskie menu w tablecie yoga HD+

24 gru 2015, 14:44
Witam,
Mam taki problem, po zmianie języka menu w moim tablecie (wersja B8080F) z angielskiego na polski okazało się , że niestety nie całe menu zostało spolszczone. Np w ustawieniach ->dzwieki->profile nie jest to spolszczone, albo w menu, które otwiera się od dołu na ekranie głównym lub podstawowa pogoda na pierwszym ekranie. Baaaaardzo proszę o pomoc wntej sprawie. Dzięki i pozdrawiam! ;)

Re: nie pełne polskie menu w tablecie yoga HD+

24 gru 2015, 15:23
maxpane51

maxpane51

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

24 gru 2015, 15:23
Tablet oryginał?? Mój kolega miał podobny problem lecz z telefonem. Okazało się gdy zaniósł do serwisu że to podróbka i spolszczenia oraz niektóre pliki były albo nie wgrane albo wadliwe. Polecam sprawdzić w serwisie lub samemu czy tablet jest oryginalny.

Jeśli to oryginał, to całe spolszczenie mogło nie zostać wrzucone. Czasami zdarzają się takie przypadki ale to sporadycznie. I tutaj też możesz wybrać się do serwisu lub spróbować przywrócić ustawienia domyślne. Może tablet coś usunął albo ty, nigdy nie wiadomo. Przywrócenie ustawień domyślnych może pomóc. Ewentualnie można spróbować aktualizować system przez co ściągnie się najnowszy system i pliki do niego.

PS. Nie jestem znawcą. To co piszę jest tylko sugestią.

24 gru 2015, 15:30
focus

focus

24 gru 2015, 15:30
Kupiłem go na olx mam dowód zakupu z Saturna... Przywracałem system i nic z tego.. Jak sprawdzić czy to oryginał?

24 gru 2015, 15:33
Capricornus

Capricornus

Początkujący User 46 posty 2 pkt.

24 gru 2015, 15:33
Zazwyczaj spolszczenia na różnorakich urządzeniach są akceptowalne i w pełni zrozumiałe. Niestety, zdarzyć się może (zapewne wcale często), że jakiekolwiek opcje zaawansowane (lub ukryte, systemowe itp) są wyłożone angielszczyzną. Ot, międzynarodowa przypadłość, bez względu na pochodzenie.

24 gru 2015, 16:31
maxpane51

maxpane51

24 gru 2015, 16:31
Po pierwsze wejdź na stronę producenta i znajdź swój tablet. Następnie sprawdź całą specyfikację, tzn. czy ilość RAM się zgadza, ilość pamięci, i wszystko co wyczytasz na stronie i w tablecie. Możesz sprawdzić także "Numer IMEI". Nie bawiłem się z tym, ale wystarczy wyciągnąć numer z tabletu/telefonu i odczytać cyfrę 7 i 8 cyfrę numeru IMEI. Te cyfry (7 i 8) oznaczają kraj produkcji. Jeśli na tablecie masz np.; 03 lub 30 czy 04 albo 40 to znaczy że produkcją odbyła się w Chinach; a na tablecie/gwarancji lub innym dokumencie będzie widniało np. MADE IN GERMANY, znaczy to że masz podróbkę.

Polecam poczytać: http://smartdeal.pl/jak-sprawdzic-czy-s ... odrobiony/
Znajdziesz tam info na temat IMEI oraz jak je odczytywać itp. ( Aby odczytać wystarczy na klawiaturze numerycznej wpisać *#06# i pokaże się numer)

Aby sprawdzić procka i ram zainstaluj "Geekbench 2 app". Pokazuje ona jaki masz procesor, taktowanie i ilość RAM. Możesz porównać to ze specyfikacją producenta. Możesz pobrać inną apkę lub inną wersję podanej wyżej, np.; Geekbench 3.

25 gru 2015, 01:34
focus

focus

25 gru 2015, 01:34
Sprawdził em wszystko jest ok. Ale nie mogę zrobić hard resetu kombinacja klawiszy vol up i power. Tablet normalnie się włącza. Może cos robię źle???

25 gru 2015, 08:07
sig

sig

Prawdziwa Ikona 667 posty 329 pkt.

25 gru 2015, 08:07
focus napisał(a):
Kupiłem go na olx mam dowód zakupu z Saturna... Przywracałem system i nic z tego.. Jak sprawdzić czy to oryginał?

Skoro z dużego marketu, to mógł zostać sprowadzony z zagranicy (bo np księgowym wyszło że się bardziej opłaci niż kupno u polskiego dystrybutora), i tutaj spolszczony, być może marnie.

25 gru 2015, 10:52
focus

focus

25 gru 2015, 10:52
Ale pozostaje pytanie o ten hard reset.. Czemu ta kombinacja klawiszy nie działa

25 gru 2015, 11:53
focus

focus

25 gru 2015, 11:53
Próbował em zrobić jeszcze raz hard reset klawisze vol up i power na wyłączonym tablecie i po chwili wyświetla się logo lenovo i się blokuje na nim, dalej nie chce iść... Pomocy!

25 gru 2015, 15:05
maxpane51

maxpane51

25 gru 2015, 15:05
Jeśli kombinacją klawiszy nie idzie to możesz poszukać dziurki od restartu. Czyli zrobić to manualnie. Nie wiem czy takowy tablet posiada ją ale zazwyczaj każde urządzenie ją posiada.

PS.; Jest aplikacja "quick boot" którą możesz zrobić reset.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo