T470s - Problem z ustawieniem niestandardowego progu ładowania

06 mar 2019, 22:54
luknow

luknow

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

T470s - Problem z ustawieniem niestandardowego progu ładowania

06 mar 2019, 22:54
Witam. Od niedawna jestem posiadaczem T470s. Konfigurując ustawienia pod siebie chciałem ustawić niestandardowy próg ładowania na poziomie 80 % z racji, że póki co będę korzystał z laptopa na stałe podłączonego do zasilania. W momencie, gdy włączę tą opcję w Lenovo Vantage wszystko gra, ale po upływie kilkunastu sekund funkcja ta wyłącza się ( jakby automatycznie ). Co ciekawie jak włączę ta opcję i ona sama się dezaktywuje to wizualnie w ustawieniach Lenovo Vantage opcja jest wyłączona, ale jak sprawdzę informacje na ikonce z ładowaniem baterii pojawia się informacja " podłączony, nie ładuje " ( czyli działa jak powinna, ale niby jest wyłączona). Po wyłączeniu komputera i ponownym jego włączeniu opcja ta się resetuje i nie jest aktywna i nie działa. Nie wydaje mi się, żeby trzeba było za każdym włączeniem systemu włączać opcję tego progu ładowania. Zaznaczam, że ustawiając próg ładowania wszystko robię zgodnie ze wskazówkami, która tam się pojawiają. Ktoś wie jak to rozwiązać ? Niby błaha sprawa, ale denerwuje ... ;)

Re: T470s - Problem z ustawieniem niestandardowego progu ładowania

07 mar 2019, 23:11
PiotrZ

PiotrZ

Początkujący User 5 posty 0 pkt.

Re: T470s - Problem z ustawieniem niestandardowego progu ładowania

07 mar 2019, 23:11
Mi pomogło aktualizacja sterownika power management.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo