ThinkPad x230 i ThinkPad Mini Dock Series 3 - 3 monitory

08 kwi 2020, 22:53
incomperta

incomperta

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

ThinkPad x230 i ThinkPad Mini Dock Series 3 - 3 monitory

08 kwi 2020, 22:53
Cześć,

czytałam w kilku miejscach, że mogę pod ThinkPada x230 podpiąć dwa zewnętrzne monitory (i w sumie mieć 3 ekrany). Mam ThinkPad Mini Dock Series 3, do którego próbowałam podpiąć monitor Lenovo ThinkVision po DP (bezpośrednio monitor z dockiem) i monitor ASUSa, ale po VGA (też do docka).
Niestety, ale działa mi albo jeden zewnętrzny, albo drugi...
Czy jest jakaś szansa na zgranie tego zestawu?

inco

Re: ThinkPad x230 i ThinkPad Mini Dock Series 3 - 3 monitory

09 kwi 2020, 15:29
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2682 posty 1569 pkt.

09 kwi 2020, 15:29
Chcesz mieć w sumie 3 ekrany: 2 monitory + ekran laptopa?

Cytuj:
Lenovo ThinkVision po DP (bezpośrednio monitor z dockiem) i monitor ASUSa, ale po VGA (też do docka)

Podłącz VGA do stacji dokującej, a DP do laptopa. Niestety oba nie mogą być w jednym urządzeniu - to nie da rady, muszą być jeden do stacji, drugi do komputera.

09 kwi 2020, 22:04
incomperta

incomperta

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

09 kwi 2020, 22:04
Tak, o to mi chodzi. ;)

Właśnie mam problem, bo mam podpięty monitor do docka przez DP (bo gdzieś mi wcięło kable mDP) i próbowałam VGA bezpośrednio do komputera i... nie działa. :(

10 kwi 2020, 10:37
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2682 posty 1569 pkt.

10 kwi 2020, 10:37
No to powiem tak, ja mam X230 i Ultrabase 3 - czyli inna podstawka! A ten sam laptop. I mam Windows 10, ale pewnie nie ma większego znaczenia.

Musiałem poszukać kabelka, bo pamiętam, że był jakiś myk, że działało to tylko w jednej konfiguracji. Tak więc, chwilę temu podłączyłem u siebie i miałem 3 ekrany - zgodnie z pytaniem.
Aby to osiągnąć podpinasz się pod DisplayPort w stacji dokującej i miniDisplayPort w laptopie - przez VGA nie działa. Przez 2x DP - działa, miałem 2 monitory podłączone + wyświetlacz na urządzeniu to wszystko w trybie rozszerzonym - czyli każdy ekran wyświetlał coś innego. Tak więc, musisz poszukać i kupić kabelek i powinno działać.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo