Regulamin foum TechZone - dyskusja.

26 maja 2015, 13:02
Avodaya

Avodaya

Aktywny Gracz 162 posty 125 pkt.

Regulamin foum TechZone - dyskusja.

26 maja 2015, 13:02
W tym wątku proszę wypowiadać się na temat regulaminu forum napisanego przeze mnie w tym wątku. Wasze sugestie, krytyka, słowa uznania, wszystko związane z regulaminem proszę umieszczać w postach tutaj.
Mam nadzieję dopisać więcej punktów dzięki Waszym sugestiom. Na razie wypunktowałem aktualnie najbardziej rażące zachowania.

Re: Regulamin foum TechZone - dyskusja.

26 maja 2015, 16:54
Pusta_Patelnia

Pusta_Patelnia

Początkujący User 229 posty 45 pkt.

26 maja 2015, 16:54
Niestety pomimo że doceniam takie działania to są one bezcelowe. Krótko mówiąc jest to forum Lenovo które zapewne płaci swoim adminom za zajmowanie się ta stronką a oni są stale obecni i pomimo wielu apeli nic się nie zmieniło. Jako użytkownicy nie możemy sobie od tak ułożyć regulaminu bo nie tędy droga :roll: Jedynym rozwiązaniem jakie się nasuwa i moze przynieść pozytywne efekty są próby skontaktowania się mailowo z administratorem z podpisem większości członów tej społeczności albo jakiemuś IT masterowi. Ostatecznym krokiem może być mail do samej firmy Lenovo z dokładnym opisem sytuacji jaka się tu dzieję i że trochę nie wypada aby forum pod ich logiem było tak chaotyczne.

Próbując drążyć ten problem sami zaczynamy po części zaśmiecać jeszcze bardziej to forum więc proponował bym zrobić szablon wiadomości do admina (albo lenovo) oraz zrobić listę osób chętnych do podpisania się pod nią

26 maja 2015, 17:37
lordtomasz24

lordtomasz24

Początkujący User 235 posty 44 pkt.

26 maja 2015, 17:37
Zrobię coś niezgodnego z regulaminem (twoim) zgadzam się w 100% z przedmówca.

26 maja 2015, 18:10
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

26 maja 2015, 18:10
Wszystko zależy od tych którzy mają władzę czyli Administracji i Lenovo .

26 maja 2015, 19:27
Avodaya

Avodaya

Aktywny Gracz 162 posty 125 pkt.

26 maja 2015, 19:27
lordtomasz24 napisał(a):
Zrobię coś niezgodnego z regulaminem (twoim) zgadzam się w 100% z przedmówca.

Bardzo zabawne, niby "mój" regulamin zabrania Ci się wypowiadać ?

26 maja 2015, 22:39
lordtomasz24

lordtomasz24

26 maja 2015, 22:39
7.Powielanie wątku/odpowiedzi jest zabronione to miałem na myśli tak bardziej żartobliwie to napisałem jeśli uraziłem to przepraszam. zasady jak najbardziej jasne i zrozumiałe ale nadal nie wiem co to RTFM skojarzyło mi się z Rmf Fm Najlepsza Muzyka :)

26 maja 2015, 23:48
lordtomasz24

lordtomasz24

26 maja 2015, 23:48
Proponuję skończyć z nagrodami lub przeznaczyć je na jakąś działalność czyli zamiast raz w miesiącu rozdawać myszki klawy słuchawki dać raz w miesiącu jakiemuś szpitalowi najlepiej oddział dziecięcy laptopa czy tv czy jakiś wasz innym pomysł na pewno Lenovo nie sprawi to problemu jeśli tylko wszyscy użytkownicy się na to zgodzą a co 3 miesiące ten kto będzie wygrywał będzie miał możliwość wyboru placówki jakiej podarujemy wspólnie sprzęt myślę że nagrody gadżety to jest problem spamu a nie brak regulaminu czy nie czytelny już gdzieś podjąłem ten temat i kilka osób się zgodziło jeśli Lenovo też wyraziło by aprobatę to ja jestem za pozdrawiam

28 maja 2015, 10:14
Lenovo Polska

Lenovo Polska

moderator 157 posty 6 pkt.

28 maja 2015, 10:14
lordtomasz24 napisał(a):
Proponuję skończyć z nagrodami lub przeznaczyć je na jakąś działalność czyli zamiast raz w miesiącu rozdawać myszki klawy słuchawki dać raz w miesiącu jakiemuś szpitalowi najlepiej oddział dziecięcy laptopa czy tv czy jakiś wasz innym pomysł na pewno Lenovo nie sprawi to problemu jeśli tylko wszyscy użytkownicy się na to zgodzą a co 3 miesiące ten kto będzie wygrywał będzie miał możliwość wyboru placówki jakiej podarujemy wspólnie sprzęt myślę że nagrody gadżety to jest problem spamu a nie brak regulaminu czy nie czytelny już gdzieś podjąłem ten temat i kilka osób się zgodziło jeśli Lenovo też wyraziło by aprobatę to ja jestem za pozdrawiam

Szlachetna propozycja! Czekamy na opinie pozostałych mieszkańców Forum w tym temacie :)

30 maja 2015, 13:51
Cinas

Cinas

Początkujący User 134 posty 43 pkt.

30 maja 2015, 13:51
lordtomasz24 napisał(a):

Problem z zaśmiecaniem forum skończył by się w dużej mierze. Bo nie da się już patrzeć na te wątki w stylu "co robić gdy mam za mało portów usb" i 10 stron odpowiedzi "kupić HUBa" Niektórzy głupieją na punkcie tych drobnych nagród i zapominają o rozumie byle by uciułać gadżet.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo