Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dlaczeg

31 mar 2020, 16:53
Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dlaczego?
Obrazek
Doceniamy nie tylko odpowiedzi trafne merytorycznie, ale również kreatywne, zaskakujące oraz najlepsze wizualnie – jeśli więc chcesz odpowiedzieć grafiką, nie krępuj się!

Jeśli chcesz odpowiedzieć na więcej niż jedno pytanie... to również się nie krępuj, zwiększasz swoje szanse na zwycięstwo.

Nie krępuj się też, by zerknąć na pozostałe pytania oraz regulamin (Link)

Na główkowanie i odpowiadanie masz cały kwiecień oraz maj.

PRZEDŁUŻAMY KONKURS DO 29.05.2020!

Powodzenia!

Re: Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dla

07 kwi 2020, 08:46
Co prawda wiele opiera się na rozwiązaniach Google ale ja osobiście od dłuższego czasu używam Opery.Jestem zadowolony.

Re: Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dla

07 kwi 2020, 17:18
Wybieram Google chrome ,ponieważ ma łatwą i bezpośrednią synchronizację z kontem google i nie ma denerwujących przypominajek typu zainstaluj google chrome ,gdy loguje się na swoim koncie google na innych niż chrome przeglądarkach.No i działa stabilnie i jest aktualizowany w nieodczuwalny dla użytkownika sposób.

08 kwi 2020, 22:43
Od momentu jak korzystam częściej z usług Google to przeniosłem się do Google Chrome dla wygody związanej z synchronizacją, ale od miesiąca testuje nową przeglądarke Microsoft Edge opartą o Chromium.

09 kwi 2020, 01:31
Zazwyczaj wybieram Opere ponieważ radzi sobie dobrze z wieloma otwartymi kartami w tym samym czasie.

10 kwi 2020, 06:36
Firefox ze względu na możliwość konfiguracji interfejsu, przesunąłem okienko wyszukiwania oraz te ikonki które się dało na pasek zakładek, dzięki temu pasek adresu jest naprawdę szeroki (prawie cały ekran) i dobrze widać co tam jest. Do tego wygodniej.

16 kwi 2020, 13:08
Serdecznie polecam przeglądarkę Chrome od Google, z której sam korzystam. Oferuje ona stabilność na wszystkich urządzeniach, pełną synchronizację, kompatybilność z różnymi środowiskami oraz bezpieczeństwo. Jej funkcjonalność jest bezdyskusyjna. W końcu, czy istnieje narzędzie bardziej pomocne od wujka Google?

19 kwi 2020, 14:44
Osobiście używam z przyzwyczajenia Mozilli Firefox, zwłaszcza z archiwizacją zakładek. Często mam tak otwarte kilka kart, do których wracam za jakiś czas po ponownym otwarciu przeglądarki. Do obsługi emaili z kilku kont pocztowych używam Google Chrome z domyślnie otwartą stroną gmaila. Jest to dla mnie po prostu wygodniejsze zamiast programu pocztowego a rzadziej używam gmaila w telefonie (głównie do zerknięcia czy odpowiedź dotarła lub szybkiego odpisania krótkiego emaila).

23 kwi 2020, 11:25
Wybór przeglądarki jest jak wybór majtek. Jest kilka wzorów, a wybór konkretnego to nasze osobiste preferencje i doświadczenia.

Ja osobiście preferuję Mozillę Firefox. Powodów jest kilka, ale główny to - bo działa jak oczekuję. W najpopularniejszej Chrome jest bug od 2011 roku(!!): https://bugs.chromium.org/p/chromium/is ... 1352740233 który uniemożliwia mi pracę z tą przeglądarką. Oczywiście, to jest mój problem i wiele osób go nie doświadczy - ja jednak go mam.
Opera, fajna, ale też mi czegoś w niej brakowało. A FF - ma wszystko.

Aktualnie myślę, aby przetestować Vivaldi, wiele dobrego o niej słyszałem, ale jeszcze się nie przemogłem do tego. Za dużo rzeczy mi się synchronizuje z FF i zwyczajnie jestem zbyt leniwy aby to zrobić :)
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo