Re: Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dla

23 kwi 2020, 13:18
Korzystam z Opery GX, jest to pierwsza do tej pory przeglądarka dla gamerów. Można na niej ustawić ile pamięci RAM, mocy procesora i ograniczyć przepustowość sieci ma używać przeglądarka. Przy okazji jest zintegrowana z TWITCHem, na stronie startu wyświetlają się nowości ze świata gier, a oprócz tego jest bardzo ładna wizualnie.

Re: Przeglądarki internetowe: Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dla

24 kwi 2020, 10:38
Wybieram Chrome. Przede wszystkim dlatego ,że jestem zalogowana w Google ,a przeglądarka Chrome najlepiej współpracuje z kontem Google. To prywatnie,natomiast służbowo korzystam z Mozilla,gdyż na tej przeglądarce najlepiej funkcjonuje program,w którym pracuję.

27 kwi 2020, 01:26
Proste.
Liska.
Gdyż: Żadnych wsparć dla google-a i żadnych wsparć dla Billa Gatesa itp. ludzi, którzy chcą mi mówić, że mam mieć pozwolenie na pracę, gdy zaszczepię się, bo tego chce bogacz i jemu podobni w USA lub inny bogacz/lub grupa bankierów na innym krańcu Świata.
Jestem wolnym człowiekiem w Polsce. Nie po to moi przodkowie walczyli o wolną Polskę, by teraz mi zabierano wolność strachem.
Pozdro.

28 kwi 2020, 12:34
Siemanko! W moim świecie skromnego internauty, najczęściej używaną przeglądarką jest oczywiście ♥ CHROME ♥
A no tak! Dlatego, że ma przejrzysty i prosty w obsłudze panel. Wystarczająco wiele, mi potrzebnych opcji i rzucającą się w oko ikonkę na pulpicie. Dzięki czemu od razu wiem czego chcę! Pozdrawiam gorąco Wszystkich Fanów CHROME oraz jego Twórców! ;)

, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dlaczeg

29 kwi 2020, 12:32
Pablitos

Pablitos

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

, Microsoft Edge, Mozilla, Brave, Vivaldi. Którą przeglądarkę wybierasz i dlaczeg

29 kwi 2020, 12:32
Dla mnie oczywiście najlepszą jest Opera. Używam ją już bardzo długo i nigdy niemiałem z nią problemów. Polecam gorącą.

01 maja 2020, 20:21
odpowiem bardziej nieszablonowo, bo mój wybór padnie na chromium, nie widzę potrzeby eksploatacji innych systemów, podczas gdy to jest ciągle ten sam fork owej przeglądarki chromium, tylko z feature'ami, które nie są mi potrzebne. Zyskuję dzięki temu przeglądarkę szybszą od innych, a i przy okazji - lżejszą

13 maja 2020, 18:19
Aktualnie jestem w trakcie użytkowania przeglądarki Brave i mogę przyznać że naprawdę jest super. Moje założenia były takie że moja nowa przeglądarka ma być oparta o silnik Chromium dzięki czemu będzie działać jak marzenie, być lekka oraz chronić naszą prywatność. Brave jest tutaj idealny, jest oparty o Chromium czyli tak jak chciałem, jest w miarę lekki oraz dba o naszą prywatność dzięki wielu preinstalowanym rozwiązaniom np. natywnym porządnym blockerem do reklam,mechanizmem wymuszającym na niektórych stronach szyfrowanie HTTPS, ogranicza również trackery zamieszczane na różnych stronach internetowych co również na plus! Przesiadłem się z przeglądarki Firefox o której złego słowa powiedzieć nie mogę, również szanuje naszą prywatność ale silnik był tam trochę wolny, miałem na niej parę różnych wtyczek pomagające zachować prywatność a Brave domyślnie posiada parę już gotowych rozwiązań z czego najbardziej mi zależało na szybszym silniku na co Brave z chromium mi pozwala.

25 maja 2020, 20:06
Dzień dobry,
Przesyłam Państwu linka do pracy, którą wykonałem.

Obrazek

Z poważaniem,
Krzysiek-The King :)

27 maja 2020, 13:39
Za górami, za lasami żył stary Król Władysław Okienny
Władca okolicznych krain, nie tylko lasów, ale również gór, polan i zatok
Władca czuł że nie jest w stanie sam rządzić krainą, wiedział że potrzebuje pomocy przy przeglądaniu treści dostarczanych przez różnorakich gońców i posłańców.

Miał co prawda swojego, równie sędziwego co on sam, nadwornego sługę o imieniu Internet Explorer, ale ten nie dawał już sobie rady z nowoczesnym charakterem pisma na rycinach. Do tego strasznie długo otwierał paczki, czasem przysypiając nad kopertą.

Jego syn natomiast, chłopak o imieniu Edge był jeszcze zbyt młody, trochę nieprzewidywalny. Nabierał jednak doświadczenia w zawodzie, wstępując do stowarzyszenia Chromium, które prowadzone było przez sir Google.
Stowarzyszenie to dążyło do unifikacji cech wszystkich królewskich pomocników. Jego członkami byli wspomniany Edge, Chrome - syn założyciela, dostojna panna Opera - która dołączyła do grupy niedawno, pan Vivaldii oraz pan Brave.

Każdy miał swój odrębny charakter, jednak zachowywali jednomyślność w kluczowych działaniach. Kontrolowali się nawzajem, co pozwalało na uniknięcie większych potknięć.

W kontrze do nich, pozostał zadziorny rudzielec, który obowiązki pełnił tożsame, jednak nie wykazywał zainteresowania wstąpieniem do stowarzyszenia. Nazywał się Firefox, a dzięki niezależności był nieco bardziej elastyczny w powierzanych mu zadaniach. Niestety, błędy które popełniał, zdarzały się nieco częściej niż jego kolegom po fachu.

Gdzieś po zamku krzątał się również pan Safari, jednak ogólnie znany był fakt, że pełnił on funkcję mistrza pomocników w innym królestwie, więc u króla Okiennego nie był znaczącym sługą.

Którego sługę Król Władysław uczynił swoich głównym? Którego wybrał jako powiernika swoich danych, odczytywania wiadomości i wysyłania odpowiedzi?

Zdecydował się na syna sir Google, panicza Chrome. Docenił szybkość z jaką działał panicz, z uznaniem zauważał efektywność pracy. Niemałym plusem był też fakt, że jako spokrewniony z sir Googlem Chrome pierwszy wiedział o zmianach jakie będą dziać się w stowarzyszeniu, przygotowany był na każdą aktualizację zasad i wymagań stawianych przez Chromium. Szpiedzy sir Google zapobiegali przechwytywaniu przesyłek przez inne królestwa.

Jednak czy inni pomocnicy zostali odwołani ze stanowisk? Nie, każdy z nich mógł znaleźć miejsce dla siebie w Królestwie, każdy miał bowiem pewne zalety, których nie sposób było nie docenić. Kto wie, może kiedyś rola głównego pomocnika zostanie przekazana komuś innemu?

Koniec.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo