Re: internet w tablecie

03 kwi 2017, 09:17
arek91

arek91

Początkujący User 6 posty 0 pkt.

03 kwi 2017, 09:17
Wielkie dzieki za odpowiedzi :) to teraz czas tylko wybrac tablet. Wiem co minimum chce w nim miec, ale nie wiem ktory model wybrac, jedynym jakim znalazlem i by mial te funkcje ktore szukam i jest za przystepna cene to lenova yoga book

27 lut 2018, 08:48
rotterdamus

rotterdamus

Początkujący User 2 posty 25 pkt.

27 lut 2018, 08:48
Stary temat ale może komuś się przyda...Błędne jest twierdzenie, iz każda SIM karta działa/internet/ na wszystkich tabletach. Rzeczony Tablet Yoga i inne z tej serii, a mam 2 ostatnie; yoga 3 i najnowszy yoga 3 Plus Hd Nougat 7.1.1) nie wspolpracuja z kartą SIM od Fona. Z prostej przyczyny; Nie posiadają opcji TELEFONOWANIA. Do tabletów bez tej opcji są - inne, ustalone z operatorem karty. Pozdrawiam

27 lut 2018, 08:52
rotterdamus

rotterdamus

Początkujący User 2 posty 25 pkt.

27 lut 2018, 08:52
sig napisał(a):
arek91 napisał(a):
tablecie i ze powinienem dokupic karte mobilna

O stacjonarnej karcie SIM jeszcze nie słyszałem, urządzenia GSM/LTE są mobilne z założenia. W sklepie chcieli cię pewnie "naciągnąć" na nową, zbędna ci kartę.
Niestety kolega ma rację ! Są dwa rodzaje kart.

27 lut 2019, 15:30
jarek384

jarek384

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

27 lut 2019, 15:30
Co prawda wątek już stary, ale może jeszcze komuś się przyda. Mam Yoga Book od paru dni, włożyłem do niego kartę sim z telefonu (na której jest aktywowany internet) i działa i na telefonie i w Yoga Book. Działa również wysyłanie sms-ów z Yoga Book, nie można jedynie dzwonić.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo