Problem z połączeniem z siecią Wi-Fi

14 lip 2017, 12:28
xman999

xman999

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Problem z połączeniem z siecią Wi-Fi

14 lip 2017, 12:28
Witam, posiadam tablet Lenovo Tab 2 a-10 (android 5.0). Co jakiś czas pojawia się problem z połączeniem z siecią Wi-Fi, problem z uwierzytelnieniem. Nie ma pomyłki z hasłem i nazwą sieci ponieważ po restarcie routera tablet bez problemu łączy się z siecią ale podziała parę dni i znowu nie łączy się i trzeba restartować router. Próbowałem różnych ustawień. Włączony, wyłączony DHCP na routerze. Statyczne i dynamiczne IP na tablecie. Włączone, wyłączone filtrowanie mac. Ukryte, widoczne ssid. Stały, auto kanał . Tablet był restartowany do ustawień fabrycznych ale nic nie pomaga. Router jaki posiadam to dlink dwr-116

Re: Problem z połączeniem z siecią Wi-Fi

14 lip 2017, 12:33
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2528 posty 1569 pkt.

14 lip 2017, 12:33
Inne urządzenia łączą się wtedy bezproblemowo z routerem? Bo to może on być problemem a nie tablet.
Czy tablet łączy się bezproblemowo z innymi routerami czy też takie problemy występują?

Ogólnie, to mam co jakieś 2-3 tygodnie podobne problemy, ale u mnie jest to wina routera. Który się zawiesza i nie działa, po jego restarcie wszystko wraca do normalności.

14 lip 2017, 12:35
xman999

xman999

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

14 lip 2017, 12:35
Na innych urządzeniach ten problem nie występuje

15 lip 2017, 01:51
Mobileo

Mobileo

Początkujący User 45 posty 0 pkt.

15 lip 2017, 01:51
Czy przypadkiem nie pojawia się ten problem po dłuższym pozostawieniu telefonu w uśpieniu? Miałem kiedyś taki problem, a winowajcą był deepsleep w smartfonie. Jeżeli masz tylko taką możliwość, to proponowałbym przegrać system. Wtedy jeżeli jest to usterka softwareowa to na 100% pomoże. W innym przypadku coś sie dzieje z modułem wifi :)

28 gru 2017, 16:55
misia2302

misia2302

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

28 gru 2017, 16:55
W swoim salonie kosmetycznym posiadam laptopa firmy Lenovo, od pewnego czasu posiadam problem z połączeniem wifi. Zaznaczę, że na tablecie działa wszystko prawidłowo. Myślicie, że to może być wina urządzenia?

28 gru 2017, 16:58
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2528 posty 1569 pkt.

28 gru 2017, 16:58
misia2302 napisał(a):
W swoim salonie kosmetycznym posiadam laptopa firmy Lenovo, od pewnego czasu posiadam problem z połączeniem wifi. Zaznaczę, że na tablecie działa wszystko prawidłowo. Myślicie, że to może być wina urządzenia?

Usunąłem adres URL salonu.
Dziewczyno, wpisałaś adres salonu swojego kosmetycznego a nie wpisałaś modelu laptopa? Co może być dla nas ważniejsze? Cóż, i tak się więcej nie odezwiesz, bo to tylko na potrzeby SEO było zrobione.
PS. Jaki posiadasz problem z połączeniem wifi?
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo