Bład w aktualizacji lenovo tab 2

05 lip 2018, 12:18
Maciek202Pl

Maciek202Pl

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

Bład w aktualizacji lenovo tab 2

05 lip 2018, 12:18
Posiadam lenovo Tab 2 i mam problem bo jakiś 2 lata temu go kupiłem z androidem 4.4 miał on wtedy aktualizacje do 5.1 wiec zaktualizowałem zaś teraz ma kolejną (Już od paru miesięcy mnie otym powiadomuje) ale zawsze po pobieraniu aktualki wyskakuje rysunek androida z niebieskim pasiem dojdzie on do jakiś 7% i koniec wyskakuje leżący rysunek androida z wykrzyknikiem i napisem błąd po paru minutach restartuje sie i nic dalej tak jak było tylko po jakiś minutach po odpaleniu wyskakuje (Instalacja pakietu OTA niepowiodła sie a potem po jakiś paru godzi pojawia sie że znowu jest dostempna aktualizacja system prosze o pomoc i zgóry dziekuje.

Re: Bład w aktualizacji lenovo tab 2

05 lip 2018, 15:39
admin

admin

moderator 2442 posty 35 pkt.

05 lip 2018, 15:39
Czy możesz doprecyzować w jakim stanie aktualnie znajduje się tablet, bo nie do końca zrozumiałem? ;)
Działa normalnie, potem w momencie, gdy chcesz zaktualizować Androida to wyskakuje błąd, a na koniec gdy do zrestartujesz to system normalnie się uruchamia i działa do momentu, aż znowu nie klikniesz "Aktualizuj"?

15 sty 2019, 08:45
rookrzy

rookrzy

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

15 sty 2019, 08:45
Dokładnie mam ten sam problem,nie mogę wykonać aktualizacji za każdym razem wyskakuje bkad, dodam jeszcze, ze próbowałem programem na komputerze i również nic to nie dało.

25 sie 2019, 21:56
Maciek202Pl

Maciek202Pl

25 sie 2019, 21:56
Witam ponownie wiem że już mineło dużo czasu ale kompletnie zapomniałem a co do tableta to po tej aktulizacji kiedy wyskakuje error jak opisałem czekam ok minuty i tablet włącza się od nowa i działa normalnie jak zawsze ale zaraz wyskakuje dostępna jest aktualizacja i kiedy ją zaktualizuje to znowu błąd i tak w kółko a i wrazie czego posiadam dokładnie Lenovo Tab 2 A8-50L

26 sie 2019, 12:51
admin

admin

moderator 2442 posty 35 pkt.

26 sie 2019, 12:51
Możesz spróbować przywrócić tablet do ustawień fabrycznych (po uprzednim skopiowaniu swoich prywatnych danych, których nie chcesz stracić) i zaraz potem spróbować zaktualizować system do najnowszej wersji. Daj znać jak poszło :)

26 sie 2019, 17:47
Maciek202Pl

Maciek202Pl

26 sie 2019, 17:47
Wiele razy resetowałem tableta i nic nie dało ale od czasu napisania na forum go nieaktualizowałem lecz niedawno chciałem go zresetować i po wciśnięciu wymaż wszystko tablet włącza się ponownie i nic wiec zresetowałem go za pomocą recovery i było to wczoraj ale dziś weszłem w aktualizację pobrała się i po pobraniu kiedy zaczął sie uruchamiać po prostu się włączył jak zawsze tak jak bym go właczył normalnie a więc teraz niemoge nawet spróbować go zaktualizować a i po tym ponownyn włączeniu dalej mnie prosi o aktualizacje a więc teraz co mogę zrobić co za udany tablet :|
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo