ciągłe ściszanie

13 sty 2019, 20:16
noe422

noe422

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

ciągłe ściszanie

13 sty 2019, 20:16
Witam.
Od jakiegoś czasu wyświetla się na ekranie ciągle ikona ściszania, przy okazji nie można uruchomić startu, klawiatury w trybie tabletu, ustawień bocznych włączanych np klawiszami win+p, itp... Sprawdzałem guziki nie są zablokowane. Laptop był dwa razy w naprawie, przy odbiorze jest informacja że u nich wszystko działa i nic się nie ścisza i nie wiedzą o co mi chodzi. I faktycznie pierwsze uruchomienie po odbiorze z naprawy jest wszystko ok po czym kolejne uruchomienia kompa już nie. Czy może ma ktoś wiedzę na ten temat i chce się nią podzielić?

Re: ciągłe ściszanie

14 sty 2019, 18:21
admin

admin

moderator 775 posty 35 pkt.

14 sty 2019, 18:21
Czy możesz napisać coś więcej?
Co to były za naprawy? W autoryzowanym serwisie Lenovo w ramach gwarancji? Z jakiego powodu były naprawiane?
Jakie kroki zostały podjęte (co było napisane na raportach z serwisu)?
Im więcej nam powiesz, tym łatwiej będzie nam coś stwierdzić :)

16 sty 2019, 20:41
noe422

noe422

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

16 sty 2019, 20:41
W autoryzowanym serwisie był raz naprawiany z powodu nie włączania się. Kodu naprawy niestety nie pamiętam, był długi i nic nie mówiący komuś o bladym pojęciu w tym temacie. Dwa razy był w naprawie już po gwarancji u pana Jarka. Naprawiany to duże słowo. Przynoszony do naprawy jest podczas ciągłego ściszania, odbierany jak jest wszystko ok z informacją że u nich się sam naprawił i że nie wiedzą nawet co mają naprawić. Pan Jarek twierdzi że bawił się laptopem i tabletem i zawsze działa. Być może od jakiegoś czasu u mnie w domu jest jakaś zła energia. Obecnie wyświetla się na ekranie ikona tak jakbym trzymał cały czas klawisz ściszania. Ten i pozostałe dolegliwości jak wcześniej opisywałem. Pobrałem program lenovo diagnstic tool z którego jest kod błędu: WAU0000300003-UO7V9J.

18 sty 2019, 12:55
admin

admin

moderator 775 posty 35 pkt.

18 sty 2019, 12:55
Nadal niestety ciężko mi stwierdzić, w czym może leżeć problem. W szczególności bez fizycznego dostępu do sprzętu.
Czy były podejmowane próby naprawy systemu czy to przy użyciu OneKeyRecovery, czy też bootowalnego pendrive'a z Windowsem (Win10, jak mniemam)?
Jeśli to nie przynosi skutku to można również pokusić się o reinstalację systemu (przy użyciu wspomnianego pendrive'a) po uprzednim skopiowaniu danych, które chciałbyś zachować :)
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo