Bateria...

14 sty 2019, 10:50
Użytkowniczka98

Użytkowniczka98

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Bateria...

14 sty 2019, 10:50
Witam. Od pewnego czasu mam problem z baterią. Telefon posiadam od 8. miesięcy. Telefon ładuje się i ładuje, ale nie może się naładować... Gdy podczas ładowania odpisuję na SMSa, to poziom naładowania spada! Jakiś czas temu usłyszałam też tak jakby pyrczenie w tylnym głośniku. Wchodząc w ustawienia pokazuje, że najwięcej baterii zżera system. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Byłam w miejscu, gdzie go kupiłam, ale tam nie wiedzą, jak mi pomóc.. Co z tym zrobić?

Re: Bateria...

18 sty 2019, 13:46
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2547 posty 1569 pkt.

Re: Bateria...

18 sty 2019, 13:46
Witaj,
Jesteś pewna że problem jest z baterią?
Masz inną ładowarkę? Jeśli masz, to spróbuj  inną ładowarką go naładować, może to wina tylko ładowarki?
Drugą możliwą przyczyną to: przewód, to można sprawdzić również w domu używając innego przewodu (one są wymienne więc od dowolnego innego telefonu czy tabletu można spróbować).

Jeśli powyższe nie pomoże, to niestety chyba serwis. Dziwne zachowanie sklepu i sprzedawcy, bo on to powinien na dzień dobry powiedzieć co powyżej napisałem.

Na dolej tej strony: https://serwis.lenovozone.pl/ jest chat oraz pozostałe sposoby kontaktu, ale jeśli inny przewód lub ładowarka nie zmienią sposobu ładowania to raczej jest to problem faktycznie z urządzeniem i tylko serwis go może naprawić (konieczność rozebrania urządzenia).

PS. Co zjada baterię i jak bardzo? Duża jest różnica między pierwszym a załóżmy 2-3?
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo