Laptop nie włącza się

17 sty 2017, 13:58
Górsiak

Górsiak

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Laptop nie włącza się

17 sty 2017, 13:58
Hej :)
Mam problem prawdopodobnie z baterią. Naładowana do pełna, rano chwilę używałam, wyłączyłam. Po 40 min drogi na uczelnię tramwajem nie mogę uruchomić laptopa, pali się czerwona lampka na włączniku. Czy to wina baterii?

Re: Laptop nie włącza się

17 sty 2017, 17:32
BlackWhite

BlackWhite

Początkujący User 215 posty 0 pkt.

17 sty 2017, 17:32
Próbowałeś przytrzymać przycisk power na kilkanaście sekund?

24 kwi 2017, 23:09
Maxter06

Maxter06

Wielki Procesor 191 posty 423 pkt.

24 kwi 2017, 23:09
Witam,
Prawdopodobnie akumulator uległ uszkodzeniu, możliwe też, że doszło do zabrudzenia styków, lub ich skorodowania. Radziłbym przeczyścić styki, w laptopie oraz baterii. Proponuję też przełożyć baterię do innego notebooka, jeśli będzie go ładować to znaczy, że wina nie jest po stronie akumulatora.

Pozdrawiam

27 kwi 2017, 06:17
Ekspert Lenovo

Ekspert Lenovo

moderator 159 posty 0 pkt.

27 kwi 2017, 06:17
Górsiak napisał(a):
Hej :)
Mam problem prawdopodobnie z baterią. Naładowana do pełna, rano chwilę używałam, wyłączyłam. Po 40 min drogi na uczelnię tramwajem nie mogę uruchomić laptopa, pali się czerwona lampka na włączniku. Czy to wina baterii?

Jak długo komputer już służy? Być może bateria jest już po prostu do wymiany... Warto sprawdzić ją na innym komputerze. W razie dalszych kłopotów proszę o kontakt z działem technicznym. Dostępny jest od poniedziałku do piątku, między godziną 9 a 18. Kontakt telefoniczny pod numerem: (22) 295 49 50, albo poprzez czat: https://support.lenovo.com/pl/pl/livechatemea/

Pozdrawiam!

27 kwi 2017, 20:56
Puniek

Puniek

Początkujący User 138 posty 35 pkt.

27 kwi 2017, 20:56
Pytania są sugerujące. Na początek należałoby się spytać czy kolega zauważył już spadek wydajności baterii czy tego, ze krótko działała po naładowaniu. Przeważnie zużycie baterii nie następuje nagle i występują już wcześniej symptomy...
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo