Newsy

Warsztaty z Łukaszem Jemiołem – półfinał konkursu Lenovo w„Zawsze chciałem to zrobić!”

29 stycznia 2014Lenovo

5

W ramach projektu „For Those Who Do. Zrób To z Lenovo!” 22 stycznia w Fantastic Studio w Warszawie odbyły się warsztaty z projektowania ubioru. Poprowadził je jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantów, „DO’ers” Lenovo Łukasz Jemioł.

Za nami kolejny etap konkursu „For Those Who Do. Zrób To z Lenovo!”. Ta część była skierowana do młodych pasjonatów mody. Aby wziąć udział, należało przesłać minimum 5 swoich projektów. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrano 20 „DO’ersów”, którzy wzięli udział w warsztatach poprowadzonych przez Łukasza Jemioła.

3

Zapoznaj się z materiałem video http://www.youtube.com/watch?v=rwt7Y3oJUL0

W warszawskim Fantastic Studio uczestnicy warsztatów mieli okazję porozmawiać z Łukaszem Jemiołem o specyfice pracy projektanta, o wymogach rynku mody i klientów, o przeciwnościach, które można napotkać oraz o samym projektowaniu od strony technicznej.

2

Zadaniem uczestników była prezentacja przygotowanego wcześniej projektu stroju.  Młodzi artyści mieli wykonać projekt ubioru inspirowanego nowoczesnością oraz klasyczną modą. Każdy projekt został przedstawiony i szczegółowo omówiony – projektant był zachwycony niezwykłą kreatywnością i wszechstronnością uczestników.

6

Na podstawie warsztatów Łukasz wyłonił 2 uczestników z najlepszymi projektami, którzy przeszli do ścisłego finału akcji „Zrób to z Lenovo!” i zawalczą o główną nagrodę pieniężną, którą mogą przeznaczyć na spełnienie swoich marzeń zawodowych. Osoby wyróżnione to Aga Gniłka oraz Ewa Stepnowska.Udostępnij

Komentarze do artykułu

Komentarze do artykułu mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

PkpPeter123

Celny Kursor 241 posty 254 pkt.
2016-12-30 09:50:02

Konkurs + Lenovo = atrakcją :)

asusowiec

Wielki Procesor 1111 posty 968 pkt.
2016-12-07 16:59:07

Super artykuł, bardzo ciekawy.

ideapad100

Wielki Procesor 1007 posty 1020 pkt.
2016-11-20 14:58:14

Więcej taki programów powinno być! :-)


Przeczytaj poprzedni wpis:
fot. Lenovo
Jak święta to i prezenty – mocarny Y510p już w Polsce

Myśląc o laptopie do gier rzadko rzeczywiście myślimy o notebooku, którego głównym zadaniem i wręcz przeznaczeniem byłoby uruchamianie gier komputerowych...

Zamknij